Senior Backend fejlesztő állás

Csatlakozz csapatunkhoz! Senior Backend fejlesztő pozícióra keresünk munkatársat, teljes munkaidőre.

★ Feladataid:

  • Összetett e-commerce webes alkalmazás backend fejlesztése
  • Meglévő backend rendszerek optimalizálása
  • Adatbázis tervezés, lekérdezés és manipuláció
  • Szinkronizáció programozása offline szoftverrel, külső API-kkal
  • Aktív részvétel a projektek felmérésében, tervezésében
  • Junior kollégák munkájának támogatása

★ Amit várunk tőled:

  • Min. 5 év tapasztalat PHP fejlesztőként
  • PHP nyelv új verzióinak alapos ismerete
  • Symfony framework ismerete
  • OOP programozási paradigma szerinti fejlesztés, tervezési minták ismerete
  • Adatbázisok és ORM ismerete – MySQL, PDO, Doctrine
  • API fejlesztés és integráció tapasztalat, lehetőleg JSON / RESTful
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (git)
  • Jó kommunikáció, csapatmunka

★ Előnyök:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat Symfony framework legújabb verzióival
  • Elasticsearch tapasztalat
  • Docker, docker-compose ismerete
  • Vue.js ismerete
  • Message queuing gyakorlat (RabbitMQ, Symfony Messenger)
  • Üzleti domain tudás: e-commerce, CRM, retail
  • Nagy, folyamatos rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében való tapasztalat

★ Mit kínálunk neked?

  • Stabil háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő cég, nemzetközi terjeszkedés
  • Kedvezmény a webáruházban forgalmazott termékekből
  • Rendszeres csapatépítők

★ Munkavégzés helye:
• 1134 Budapest, Váci út 51/A

★ Hogy tudsz jelentkezni?
Küldd el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod a következő email címre:
adam.meszaros@konzolvilag.hu
Az e-mail tárgya: "TE NEVED_ONELETRAJZ_SENIOR_BACKEND_FEJLESZTO"

További tartalom betöltése.