Rendezés
Aktív szűrések
Kategória
Ár
Gyártó

Kábel

1–24 / 455 termék
  • Hama 104832 microUSB adatkábel 1,45m fekete PC

    Hama 104832 microUSB adatkábel 1,45m fekete

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    1 999 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 41895 Patchkábel CAT5e 3,0m PC

    Hama 41895 Patchkábel CAT5e 3,0m

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    1 500 Ft
    Bruttó ár
  • KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 3m PC

    KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 3m

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    2 199 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 54569 HDMI VGA adapter PC

    Hama 54569 HDMI VGA adapter

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    7 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 34033 HDMI-DVI/D Összekötőkábel 2,0m PC

    Hama 34033 HDMI-DVI/D Összekötőkábel 2,0m

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    4 500 Ft
    Bruttó ár
  • Sbox HDMI - Display Port M/M - 2 méter kábel PC

    Sbox HDMI - Display Port M/M - 2 méter kábel

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    5 199 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 47629 Utazó Hálózati Adapter (UK) PC

    Hama 47629 Utazó Hálózati Adapter (UK)

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    1 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama Utazóadapter (Világ) 128210 PC

    Hama Utazóadapter (Világ) 128210

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    2 999 Ft
    Bruttó ár
  • PRC ROLINE DVI - D-Sub (VGA) 3m kábel PC

    PRC ROLINE DVI - D-Sub (VGA) 3m kábel

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    3 199 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 178399 microUSB - Type-C USB adapter PC

    Hama 178399 microUSB - Type-C USB adapter

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    1 999 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 47771 Hálózati Túlfeszültség Védő Adapter Fehér PC

    Hama 47771 Hálózati Túlfeszültség Védő Adapter Fehér

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    2 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 12177 Fekete USB 2.0 HUB PC

    Hama 12177 Fekete USB 2.0 HUB

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    2 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 54505 ST USB 3.0 Hosszabbítókábel 1,8 m A-A PC

    Hama 54505 ST USB 3.0 Hosszabbítókábel 1,8 m A-A

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    2 999 Ft
    Bruttó ár
  • Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX PC

    Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX

    PC
    • 1-3 munkanap
    Kívánságlista
    3 299 Ft
    Bruttó ár
  • PRC HDMI - HDMI 15m kábel PC

    PRC HDMI - HDMI 15m kábel

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    10 999 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 41933 D-Sub (VGA) 1.8m összekötő kábel PC

    Hama 41933 D-Sub (VGA) 1.8m összekötő kábel

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    2 500 Ft
    Bruttó ár
  • Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX PC

    Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX

    PC
    • 1-3 munkanap
    Kívánságlista
    3 099 Ft
    Bruttó ár
  • KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 7m PC

    KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 7m

    PC
    • 1-3 munkanap
    Kívánságlista
    999 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 115911 microUSB-OTG adapter, 0,15m PC

    Hama 115911 microUSB-OTG adapter, 0,15m

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    1 500 Ft
    Bruttó ár
  • PRC SATA - SATA 0,5m kábel PC

    PRC SATA - SATA 0,5m kábel

    PC
    • Nincs raktáron
    Kívánságlista
    999 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 45027 USB Hosszabbítókábel A-A Típus 1,8 m PC

    Hama 45027 USB Hosszabbítókábel A-A Típus 1,8 m

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    1 500 Ft
    Bruttó ár
  • EXW CAT5E STP Modulár Dugó 8P8C RJ45 patch kábelekhez 20db PC

    EXW CAT5E STP Modulár Dugó 8P8C RJ45 patch kábelekhez 20db

    PC
    • 1-3 munkanap
    Kívánságlista
    2 299 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 78419 microUSB kábel 1,8m PC

    Hama 78419 microUSB kábel 1,8m

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    2 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 41894 Patchkábel CAT5e 1,5m PC

    Hama 41894 Patchkábel CAT5e 1,5m

    PC
    • Készleten
    Kívánságlista
    1 500 Ft
    Bruttó ár
További tartalom betöltése.