Rendezés
Aktív szűrések
Kategória
Ár
Gyártó

Kábel

1–24 / 455 termék
  • Hama 104832 microUSB adatkábel 1,45m fekete PC

    Hama 104832 microUSB adatkábel 1,45m fekete

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    1 999 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 135736 USB 3.1 - Type C adatkábel 1,8m PC

    Hama 135736 USB 3.1 - Type C adatkábel 1,8m

    PC
    • Készleten
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    3 999 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 34033 HDMI-DVI/D Összekötőkábel 2,0m PC

    Hama 34033 HDMI-DVI/D Összekötőkábel 2,0m

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    4 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 41894 Patchkábel CAT5e 1,5m PC

    Hama 41894 Patchkábel CAT5e 1,5m

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    1 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 178399 microUSB - Type-C USB adapter PC

    Hama 178399 microUSB - Type-C USB adapter

    PC
    • Készleten
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    1 999 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 54569 HDMI VGA adapter PC

    Hama 54569 HDMI VGA adapter

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    6 999 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 102099 Lightning adarkábel 1,5m fehér PC

    Hama 102099 Lightning adarkábel 1,5m fehér

    PC
    • Készleten
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    4 999 Ft
    Bruttó ár
  • KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 2m PC

    KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 2m

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    999 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 47778 Hálózati elosztó 6-os Túlfesz.Védett 1,4 m PC

    Hama 47778 Hálózati elosztó 6-os Túlfesz.Védett 1,4 m

    PC
    • Készleten
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    3 999 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 47629 Utazó Hálózati Adapter (UK) PC

    Hama 47629 Utazó Hálózati Adapter (UK)

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    1 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 54505 ST USB 3.0 Hosszabbítókábel 1,8 m A-A PC

    Hama 54505 ST USB 3.0 Hosszabbítókábel 1,8 m A-A

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    2 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 12177 Fekete USB 2.0 HUB PC

    Hama 12177 Fekete USB 2.0 HUB

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    2 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 41895 Patchkábel CAT5e 3,0m PC

    Hama 41895 Patchkábel CAT5e 3,0m

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    1 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 45027 USB Hosszabbítókábel A-A Típus 1,8 m PC

    Hama 45027 USB Hosszabbítókábel A-A Típus 1,8 m

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    1 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 41933 D-Sub (VGA) 1.8m összekötő kábel PC

    Hama 41933 D-Sub (VGA) 1.8m összekötő kábel

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    2 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 20175 microUSB adatkábel fekete 0,9m PC

    Hama 20175 microUSB adatkábel fekete 0,9m

    PC
    • Készleten
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    1 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 47771 Hálózati Túlfeszültség Védő Adapter Fehér PC

    Hama 47771 Hálózati Túlfeszültség Védő Adapter Fehér

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    2 500 Ft
    Bruttó ár
  • Hama 115911 microUSB-OTG adapter, 0,15m PC

    Hama 115911 microUSB-OTG adapter, 0,15m

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    1 500 Ft
    Bruttó ár
  • Belkin 2m Jack - RCA  Audio átalakító Kábel PC

    Belkin 2m Jack - RCA Audio átalakító Kábel

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    1 299 Ft
    Bruttó ár
  • LogiLink CU0057 USB 2.0 A - Micro USB-B kábel PC

    LogiLink CU0057 USB 2.0 A - Micro USB-B kábel

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    999 Ft
    Bruttó ár
  • Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM2 LSOH DLX PC

    Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM2 LSOH DLX

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    2 499 Ft
    Bruttó ár
  • Hama Utazóadapter (Világ) 128210 PC

    Hama Utazóadapter (Világ) 128210

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    2 500 Ft
    Bruttó ár
  • KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 20m PC

    KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 20m

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    2 699 Ft
    Bruttó ár
  • KE-Line Cat5E Giga S-FTP Patch Kábel 2m PC

    KE-Line Cat5E Giga S-FTP Patch Kábel 2m

    PC
    • 1-3 munkanap
    • Ingyenes házhoz szállítás
    Kívánságlista
    999 Ft
    Bruttó ár