SAMSUNG 27' LC27G75TQSPXEN WQHD VA 16:9 1ms ívelt monitor
PC
Bruttó ár
Kívánságlistára
add_shopping_cart Válassz kiegészítő szolgáltatást!
Pixel garancia
  • Gyártói cikkszám
    LC27G75TQSPXEN
  • Termékazonosító
  • Házhoz szállítás
    Nincs raktáron
  • Szaküzletek készletinformációja
    Nincs készleten
  • Garancia
SAMSUNG 27' LC27G75TQSPXEN WQHD VA 16:9 1ms ívelt monitor - ismertető
SAMSUNG 27' LC27G75TQSPXEN WQHD VA 16:9 1ms ívelt monitor specifikáció
Képernyő
Átlós képernyő27 "
Képernyőfelbontás2560 x 1440 pixelek
HD típusaWide Quad HD
Alap képméretarány16:9
Kijelző technológiájaQLED
Panel típusaVA
ÉrintőképernyőNem
Kijelző fényereje (csúcs)600 cd/m²
Kijelző fényereje (tipikus)350 cd/m²
Válaszidő1 ms
Képernyő formájaHajlított
Képernyő görbülete1000R
Kontrasztarány (általános)2500:1
Dinamikus kontrasztarány marketingneveMega Infinity DCR
Max. frissítési sebesség240 Hz
Vízszintes látószög178 °
Függőleges látószög178 °
Kijelző színeinek száma1,07 milliárd szín
Megjelenítési terület szélessége596.736 mm
Megjelenítési terület magassága335.664 mm
HDR támogatásIgen
Nagy dinamikatartomány (HDR) technológiaHigh Dynamic Range (HDR) 600
Színskála95 %
sRGB lefedettség (tipikus)125 %
Teljesítmény
NVIDIA G-SYNCIgen
NVIDA G-SYNC típusG-SYNC Compatible
AMD FreeSyncIgen
AMD FreeSync típusFreeSync Premium Pro
Villogásmentes technológiaIgen
Csatlakozók és csatlakozási felületek
Beépített USB-elosztóIgen
A típusú USB letöltési (downstream) csatlakozók száma2
HDMIIgen
HDMI portok mennyisége1
HDMI-verzió2.0
DisplayPort száma2
DisplayPort verzió1.4
Fejhallgató kimenetIgen
Kialakítás
Piaci pozicionálásJáték
Termék színeFekete
Talp színeFekete
Multimédia
Beépített hangszóró(k)Nem
Beépített kameraNem
Csomagolás tartalma
Tartalmazza az állványtIgen
Kábelek mellékelveAC, DisplayPort
Tápkábel hossza1.5 M
Ergonómia
VESA szerelésIgen
Panelrögzítő interfész100 x 100 mm
MagasságigazításIgen
Magasságállítás120 mm
ElfordulásIgen
Elfordulási szög-2 - 92 °
ForgathatóIgen
Elfordulási szög-15 - 15 °
Billenési szög tartománya-9 - 13 °
Kép a képben (PIP)Igen
Dőlésszög beállításaIgen
Tömeg és méretek
Szélesség (állvánnyal)614.6 mm
Mélység (állvánnyal)305.9 mm
Magasság (állvánnyal)576 mm
Tömeg (állvánnyal)7200 g
Szélesség (állvány nélkül)614.6 mm
Mélység (állvány nélkül)171 mm
Magasság (állvány nélkül)382.8 mm
Súly (állvány nélkül)5500 g
Csomagolási adatok
Csomagolás szélessége715 mm
Csomagolás mélysége263 mm
Csomagolás magassága507 mm
Csomagolás tömege10500 g
Csomagolás típusaDoboz
Tápellátás
Energiahatékonysági osztály (SDR)F
TévékG
Energiafogyasztás (SDR) / 1000 óra26 kWh
Energiafogyasztás (HDR) 1000 óránként66 kWh
Áramfogyasztás (tipikus)26.1 W
Áramfogyasztás (készenlét)0.5 W
Áramfogyasztás (kikapcsolva)0.3 W
AC bemeneti feszültség100 - 240 V
Üzemi körülmények
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T)10 - 40 °C
Relatív üzemi páratartalom-tartomány10 - 80 %