LG IPS monitor 27" 27UP850K, 3840x2160, 16:9, 400cd/m2, 5ms, HDMIx2/DisplayPort/USBx2/USB-C, hangszóró
PC
Bruttó ár
Kívánságlistára
add_shopping_cart Válassz kiegészítő szolgáltatást!
Pixel garancia
Garancia hosszabbítása
Garancia bővítés:
  • Gyártói cikkszám
    27UP850K-W.AEU
  • Termékazonosító
  • Házhoz szállítás
    Nincs raktáron
  • Szaküzletek készletinformációja
    Nincs készleten
  • Garancia
LG IPS monitor 27" 27UP850K, 3840x2160, 16:9, 400cd/m2, 5ms, HDMIx2/DisplayPort/USBx2/USB-C, hangszóró - ismertető
LG IPS monitor 27" 27UP850K, 3840x2160, 16:9, 400cd/m2, 5ms, HDMIx2/DisplayPort/USBx2/USB-C, hangszóró specifikáció
Képernyő
Átlós képernyő27 "
Képernyőfelbontás3840 x 2160 pixelek
HD típusa4K Ultra HD
Alap képméretarány16:9
Kijelző technológiájaLED
Panel típusaIPS
ÉrintőképernyőNem
Kijelző fényereje (tipikus)400 cd/m²
Válaszidő5 ms
Képernyő formájaLapos
Kontrasztarány (általános)1200:1
Max. frissítési sebesség60 Hz
Vízszintes látószög178 °
Függőleges látószög178 °
Kijelző színeinek száma1,07 milliárd szín
Pixeltávolság0,155 x 0,155 mm
Képernyő átmérője (metrikus mértékegység)68.4 cm
HDR támogatásIgen
Nagy dinamikatartomány (HDR) technológiaDisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Színskála szabványDCI-P3
Színskála95 %
További jellemzők
Márkaspecifikus technológiákBlack Stabilizer, Super+ Resolution
Teljesítmény
Villogásmentes technológiaIgen
Csatlakozók és csatlakozási felületek
C típusú USB letöltési (downstream) csatlakozók száma2
USB teljesítményleadásIgen
Max. USB Power Delivery90 W
HDMIIgen
HDMI portok mennyisége2
DisplayPort száma1
DisplayPort verzió1.4
Fejhallgató kimenetIgen
Kialakítás
Piaci pozicionálásProfesszionális
Termék színeFekete
Multimédia
Beépített hangszóró(k)Igen
Beépített kameraNem
Hangszórók száma2
Kimeneti teljesítmény (RMS)5 W
Csomagolás tartalma
Kábelek mellékelveDisplayPort, HDMI, Biztosított áramellátás, USB C-típus
Hálózati adapter mellékelve a csomagbanIgen
Ergonómia
VESA szerelésIgen
Panelrögzítő interfész100 x 100 mm
MagasságigazításIgen
ElfordulásIgen
Dőlésszög beállításaIgen
Tömeg és méretek
Szélesség (állvánnyal)613.5 mm
Mélység (állvánnyal)239.3 mm
Magasság (állvánnyal)569.3 mm
Tömeg (állvánnyal)5900 g
Szélesség (állvány nélkül)613.5 mm
Mélység (állvány nélkül)45.4 mm
Magasság (állvány nélkül)363.5 mm
Súly (állvány nélkül)4100 g
Csomagolási adatok
Csomagolás szélessége694 mm
Csomagolás mélysége212 mm
Csomagolás magassága496 mm
Csomagolás tömege8900 g
Tápellátás
Energiahatékonysági osztály (SDR)F
TévékG
Energiafogyasztás (SDR) / 1000 óra26 kWh
Energiafogyasztás (HDR) 1000 óránként46 kWh
Áramfogyasztás (tipikus)210 W
Áramfogyasztás (készenlét)0.5 W
Áramfogyasztás (kikapcsolva)0.3 W
AC bemeneti feszültség100 - 240 V