LG ívelt gaming monitor 34" 34G600A-B, 3440x1440, 21:9, 300cd/m2, 5ms, HDMIx2/Displayport, 160Hz
PC
Bruttó ár
OTP Banki részletfizetés
48 HÓNAP | 9,9% THM
Bankmentes részletfizetés
3 HÓNAP | 0% THM
Kívánságlistára
add_shopping_cart Válassz kiegészítő szolgáltatást!
Pixel garancia
Garancia hosszabbítása
Garancia bővítés:
  • Gyártói cikkszám
    34G600A-B.AEU
  • Termékazonosító
  • Házhoz szállítás
    Készleten
  • Szaküzletek készletinformációja
    Rendelésre
    Törökbálint, Központi raktár - Áruátvételi pont
    Készleten
    Budapest ETELE Plaza
    Rendelésre
    Budapest KÖKI
    Budapest Pólus Center
    Budapest Westend
    Debrecen Plaza
    Győr Pláza
    Miskolc Plaza
    Szeged Árkád
  • Bankmentes részletfizetés
    További információk
  • Hitelinformációk, részletfizetés
    Hitelkalkulátor
  • Garancia
LG ívelt gaming monitor 34" 34G600A-B, 3440x1440, 21:9, 300cd/m2, 5ms, HDMIx2/Displayport, 160Hz - ismertető
A 34 hüvelykes UltraGear™ WQHD ívelt gaming monitor az igazi játékélményt hozza el számodra a gyors válaszidővel, nagy képfrissítési frekvenciával és lenyűgöző látványvilággal. A 34" WQHD (3440 × 1440) felbontású kijelző 1800R görbülettel körülöleli a látótered, így mélyebben merülhetsz el a játékban vagy a multimédiás tartalmakban. A 160 Hz-es frissítési ráta és az 1 ms Motion Blur Reduction technológia minimális késleltetést és éles, tiszta képet garantál, még a leggyorsabb akciójelenetek során is.
  • 34" WQHD (3440 × 1440) ívelt kijelző 1800R görbülettel az elmerülő játékélményért
  • HDR10 és 99% sRGB színtér a gazdag, valósághű színekért
  • 160 Hz frissítési ráta és 1 ms Motion Blur Reduction a sima, éles megjelenítéshez
  • AMD FreeSync™ Premium és Dynamic Action Sync a késésmentes játékmenetért
  • Beépített Waves MaxxAudio® sztereó hangszórók és állítható, keret nélküli kialakítás
LG ívelt gaming monitor 34" 34G600A-B, 3440x1440, 21:9, 300cd/m2, 5ms, HDMIx2/Displayport, 160Hz specifikáció
Képernyő
Átlós képernyő34 "
Képernyőfelbontás3440 x 1440 pixelek
HD típusaWide Quad HD
Alap képméretarány21:9
Kijelző technológiájaLCD
Panel típusaVA
ÉrintőképernyőNem
Kijelző fényereje (tipikus)300 cd/m²
Válaszidő5 ms
Válaszidő mérés típusaGTG (Gray to Gray)
Tükröződésmentes képernyőIgen
Képernyő formájaHajlított
Képernyő görbülete1800R
Kontrasztarány (általános)4000:1
Max. frissítési sebesség160 Hz
Vízszintes látószög178 °
Függőleges látószög178 °
Kijelző színeinek száma16,7 millió szín
Pixeltávolság0,0700 x 0,23 mm
Képernyő átmérője (metrikus mértékegység)86 cm
HDR támogatásIgen
Nagy dinamikatartomány (HDR) technológiaHigh Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB lefedettség (tipikus)99 %
LED háttérvilágításNem
Teljesítmény
NVIDIA G-SYNCNem
AMD FreeSyncIgen
AMD FreeSync típusFreeSync Premium
Villogásmentes technológiaIgen
További jellemzők
Márkaspecifikus technológiákBlack Stabilizer, Crosshair
Digitális jelátviteli szabványNem támogatott
Jótállási időszak2 év(ek)
Csatlakozók és csatlakozási felületek
Beépített USB-elosztóNem
HDMIIgen
HDMI portok mennyisége2
DisplayPort száma1
DisplayPort verzió1.4
Fejhallgató kimenetIgen
Kialakítás
Piaci pozicionálásJáték
Termék színeFekete
Multimédia
Beépített hangszóró(k)Igen
Beépített kameraNem
Hangszórók száma2
Kimeneti teljesítmény (RMS)10 W
Beépített mikrofonNem
Csomagolás tartalma
Kábelek mellékelveDisplayPort, HDMI, Biztosított áramellátás
Hálózati adapter mellékelve a csomagbanIgen
Ergonómia
VESA szerelésIgen
Panelrögzítő interfész100 x 100 mm
MagasságigazításIgen
Max. beállítható magasság110 mm
ForgathatóIgen
Elfordulási szög-30 - 30 °
Billenési szög tartománya-5 - 15 °
Képernyőn futó szöveg (OSD)Nem
Dőlésszög beállításaIgen
Tömeg és méretek
Szélesség (állvánnyal)809 mm
Mélység (állvánnyal)249.1 mm
Magasság (állvánnyal)470.3 mm
Tömeg (állvánnyal)10000 g
Szélesség (állvány nélkül)809 mm
Mélység (állvány nélkül)91.5 mm
Magasság (állvány nélkül)358.9 mm
Súly (állvány nélkül)5800 g
Csomagolási adatok
Csomagolás szélessége1053 mm
Csomagolás mélysége232 mm
Csomagolás magassága529 mm
Csomagolás tömege13000 g
Hálózat
Wi-FiNem
Ethernet/LAN csatlakozásNem
Tápellátás
Energiahatékonysági osztály (SDR)G
TévékG
Energiafogyasztás (SDR) / 1000 óra32 kWh
Energiafogyasztás (HDR) 1000 óránként50 kWh
Áramfogyasztás (készenlét)0.5 W
AC bemeneti feszültség100 - 240 V
AC bemeneti frekvencia50/60 Hz
Energiahatékonysági osztályA-G
0%
2
0%
3
0%
4
0%
Miért válaszd a bankmentes részletfizetést?
Gyors igénylés
Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra
Az igénylés teljesen elektronikus, bárhonnan elvégezheted.
Részletfizetés részletei
THM:0%