LG gaming monitor 27" 27G610A-B, 2560x1440, 16:9, 400cd/m2, 1ms, HDMIx2/DisplayPort, 200Hz
PC
Bruttó ár
OTP Banki részletfizetés
48 HÓNAP | 9,9% THM
Kívánságlistára
add_shopping_cart Válassz kiegészítő szolgáltatást!
Pixel garancia
Garancia hosszabbítása
Garancia bővítés:
  • Gyártói cikkszám
    27G610A-B.AEUQ
  • Termékazonosító
  • Házhoz szállítás
    Készleten
  • Szaküzletek készletinformációja
    Rendelésre
    Törökbálint, Központi raktár - Áruátvételi pont
    Készleten
    Budapest ETELE Plaza
    Rendelésre
    Budapest KÖKI
    1-3 darab
    Budapest Pólus Center
    Budapest Westend
    1-3 darab
    Debrecen Plaza
    Győr Pláza
    Miskolc Plaza
    Szeged Árkád
  • Hitelinformációk, részletfizetés
    Hitelkalkulátor
  • Garancia
LG gaming monitor 27" 27G610A-B, 2560x1440, 16:9, 400cd/m2, 1ms, HDMIx2/DisplayPort, 200Hz - ismertető
A 27 hüvelykes UltraGear™ IPS QHD Gaming Monitor lenyűgöző színvilágot, gyors reakcióidőt és precíz irányítást kínál. A VESA DisplayHDR™ 400 tanúsítvánnyal rendelkező kijelző élethű, dinamikus látványt biztosít, a 200 Hz-es képfrissítés pedig sima és akadozásmentes játékélményt garantál. A 1 ms-os válaszidővel minden mozdulat éles marad, míg a FreeSync™ Premium technológia kiküszöböli a képtörést, hogy a játékmenet zökkenőmentes és gördülékeny legyen.
A 27 hüvelykes QHD (2560 × 1440) IPS panel 99%-os sRGB színlefedettséggel, mély feketékkel és gazdag színekkel jeleníti meg a képet. A VESA DisplayHDR™ 400 szabvány fokozza a kontrasztot, hogy a játékok és filmek minden részlete életre keljen. A 200 Hz-es natív frissítés és az 1 ms válaszidő révén a mozgás mindig tiszta és éles marad, még a leggyorsabb akciók során is, így semmiről nem maradsz le a döntő pillanatokban.
  • 27" QHD (2560 × 1440) IPS kijelző 99% sRGB színlefedettséggel és VESA DisplayHDR™ 400 támogatással
  • 200 Hz képfrissítés és 1 ms (GtG) válaszidő a tiszta, gyors mozgásmegjelenítésért
  • AMD FreeSync™ Premium technológia a szakadásmentes, sima képi megjelenítéshez
  • Fejlett gamer funkciók: Dynamic Action Sync, Black Stabilizer, FPS Counter, Crosshair
  • Ergonomikus kialakítás: állítható magasság, döntés, forgatás és pivot beállítás
LG gaming monitor 27" 27G610A-B, 2560x1440, 16:9, 400cd/m2, 1ms, HDMIx2/DisplayPort, 200Hz specifikáció
Képernyő
Átlós képernyő27 "
Képernyőfelbontás2560 x 1440 pixelek
HD típusaQuad HD
Alap képméretarány16:9
Kijelző technológiájaLCD
Panel típusaIPS
Kijelző fényereje (csúcs)400 cd/m²
Kijelző fényereje (tipikus)320 cd/m²
Válaszidő1 ms
Válaszidő mérés típusaGTG (Gray to Gray)
Tükröződésmentes képernyőIgen
Képernyő formájaLapos
Kontrasztarány (általános)1000:1
Max. frissítési sebesség200 Hz
Vízszintes látószög178 °
Függőleges látószög178 °
Kijelző színeinek száma16,7 millió szín
Pixeltávolság0,233 x 0,233 mm
Képernyő átmérője (metrikus mértékegység)68.4 cm
HDR támogatásIgen
Nagy dinamikatartomány (HDR) technológiaDisplayHDR 1000, DisplayHDR 400
Színmélység8 bit
Színskála szabványsRGB
sRGB lefedettség (tipikus)99 %
Teljesítmény
AMD FreeSyncIgen
AMD FreeSync típusFreeSync Premium
Villogásmentes technológiaIgen
Intelligens üzemmódokEnergiatakarékos
További jellemzők
Márkaspecifikus technológiákBlack Stabilizer, Crosshair
FPS számlálóIgen
Kialakítás
Piaci pozicionálásJáték
Termék színeFekete
Első keret színeFekete
Talp színeFekete
Csatlakozók és csatlakozási felületek
HDMIIgen
HDMI portok mennyisége2
HDMI-verzió2.0
DisplayPort száma1
DisplayPort verzió1.4
Fejhallgató kimenetIgen
Fejhallgató kimenetek3
Csomagolás tartalma
Tartalmazza az állványtIgen
Kábelek mellékelveBiztosított áramellátás
Tápkábel hossza1.5 M
Ergonómia
VESA szerelésIgen
Panelrögzítő interfész100 x 100 mm
Falra szerelhetőIgen
MagasságigazításIgen
Max. beállítható magasság110 mm
ElfordulásIgen
Elfordulási szög-30 - 30 °
Billenési szög tartománya-5 - 20 °
Dőlésszög beállításaIgen
Tömeg és méretek
Szélesség (állvánnyal)613.2 mm
Mélység (állvánnyal)224.5 mm
Magasság (állvánnyal)544.2 mm
Tömeg (állvánnyal)5300 g
Szélesség (állvány nélkül)613.2 mm
Mélység (állvány nélkül)49.2 mm
Magasság (állvány nélkül)364.5 mm
Súly (állvány nélkül)3500 g
Csomagolási adatok
Csomagolás szélessége865 mm
Csomagolás mélysége1400 mm
Csomagolás magassága435 mm
Csomagolás tömege7100 g
Tápellátás
Energiahatékonysági osztály (SDR)E
TévékG
Energiafogyasztás (SDR) / 1000 óra20 kWh
Energiafogyasztás (HDR) 1000 óránként29 kWh
Áramfogyasztás (tipikus)20 W
Áramfogyasztás (készenlét)0.5 W
Teljesítményfelvétel (max.)20 W
Áramfogyasztás (kikapcsolva)0.3 W
AC bemeneti feszültség100 - 240 V