ASUS XG34WCDG ROG Strix OLED Monitor 34" UWQHD QD-OLED, 175Hz, HDR, G-Sync
PC
Bruttó ár
OTP Banki részletfizetés
48 HÓNAP | 9,9% THM
Bankmentes részletfizetés
3 HÓNAP | 0% THM
Bontott ár
Kívánságlistára
add_shopping_cart Válassz kiegészítő szolgáltatást!
Pixel garancia
  • Gyártói cikkszám
    XG34WCDG
  • Termékazonosító
  • Házhoz szállítás
    Készleten
  • Szaküzletek készletinformációja
    Rendelésre
    Törökbálint, Központi raktár - Áruátvételi pont
    Készleten
    Budapest ETELE Plaza
    Rendelésre
    Budapest KÖKI
    Budapest Pólus Center
    Budapest Westend
    Debrecen Plaza
    Győr Pláza
    Miskolc Plaza
    Szeged Árkád
  • Bankmentes részletfizetés
    További információk
  • Hitelinformációk, részletfizetés
    Hitelkalkulátor
  • Garancia
ASUS XG34WCDG ROG Strix OLED Monitor 34" UWQHD QD-OLED, 175Hz, HDR, G-Sync - ismertető
ASUS XG34WCDG ROG Strix OLED Monitor 34" UWQHD QD-OLED, 175Hz, HDR, G-Sync specifikáció
Képernyő
Átlós képernyő34 "
Képernyőfelbontás3440 x 1440 pixelek
HD típusaUltraWide Quad HD
Alap képméretarány21:9
Kijelző technológiájaQD-OLED
Panel típusaOLED
ÉrintőképernyőNem
Kijelző fényereje (csúcs)1000 cd/m²
Kijelző fényereje (tipikus)250 cd/m²
Válaszidő0.03 ms
Válaszidő mérés típusaGTG (Gray to Gray)
Tükröződésmentes képernyőIgen
Képernyő formájaHajlított
Képernyő görbülete1800R
Kontrasztarány (általános)1500000:1
Max. frissítési sebesség175 Hz
Vízszintes látószög178 °
Függőleges látószög178 °
Kijelző színeinek száma1,073 milliárd szín
Pixeltávolság0,232 x 0,232 mm
Megjelenítési terület szélessége800.06 mm
Megjelenítési terület magassága337.06 mm
Digitális vízszintes frekvencia280 - 280 kHz
Digitális függőleges frekvencia48 - 175 Hz
Képernyő átmérője (metrikus mértékegység)87 cm
HDR támogatásIgen
Nagy dinamikatartomány (HDR) technológiaDisplayHDR 400 True Black
Színskála szabványDCI-P3
Színskála99.3 %
Teljesítmény
NVIDIA G-SYNCIgen
NVIDA G-SYNC típusG-SYNC Compatible
AMD FreeSyncIgen
AMD FreeSync típusFreeSync Premium Pro
VESA Adaptive Sync támogatásIgen
Villogásmentes technológiaIgen
Low Blue Light technológiaIgen
JátékmódIgen
További jellemzők
Márkaspecifikus technológiákASUS OLED Care
Csatlakozók és csatlakozási felületek
Beépített USB-elosztóIgen
USB-elosztó verziója2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
A típusú USB letöltési (downstream) csatlakozók száma2
C típusú USB letöltési (downstream) csatlakozók száma1
USB C típusú DisplayPort alternatív módIgen
USB teljesítményleadásIgen
Max. USB Power Delivery15 W
HDMIIgen
HDMI portok mennyisége2
HDMI-verzió2.1
DisplayPort száma1
DisplayPort verzió1.4
Fejhallgató kimenetIgen
Fejhallgató kimenetek1
Kialakítás
Piaci pozicionálásJáték
Termék színeFekete
Talp színeFekete
Multimédia
Beépített hangszóró(k)Nem
Beépített kameraNem
Ergonómia
VESA szerelésIgen
Panelrögzítő interfész100 x 100 mm
Falra szerelhetőIgen
Kábelzár csatlakozóIgen
Kábelzár-bővítőhely típusaKensington
MagasságigazításIgen
Max. beállítható magasság110 mm
ForgathatóIgen
Elfordulási szög-25 - 25 °
Billenési szög tartománya-5 - 20 °
Dőlésszög beállításaIgen
Tömeg és méretek
Szélesség (állvánnyal)812 mm
Mélység (állvánnyal)199 mm
Magasság (állvánnyal)545 mm
Tömeg (állvánnyal)8300 g
Szélesség (állvány nélkül)812 mm
Mélység (állvány nélkül)108 mm
Magasság (állvány nélkül)380 mm
Súly (állvány nélkül)6200 g
Csomagolási adatok
Csomagolás szélessége930 mm
Csomagolás mélysége224 mm
Csomagolás magassága515 mm
Csomagolás tömege11700 g
Csomagolás típusaDoboz
Tápellátás
Energiahatékonysági osztály (SDR)F
TévékG
Energiafogyasztás (SDR) / 1000 óra32 kWh
Energiafogyasztás (HDR) 1000 óránként50 kWh
Áramfogyasztás (tipikus)36 W
Áramfogyasztás (készenlét)0.5 W
Áramfogyasztás (kikapcsolva)0.3 W
Áramfogyasztás (energiatakarékos módban)0.5 W
AC bemeneti feszültség100 - 240 V
AC bemeneti frekvencia50/60 Hz
Energiahatékonysági osztályA-G
Fenntarthatóság
Fenntarthatósági tanúsítványokForest Stewardship Council (FSC) Mix
0%
2
0%
3
0%
4
0%
Miért válaszd a bankmentes részletfizetést?
Gyors igénylés
Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra
Az igénylés teljesen elektronikus, bárhonnan elvégezheted.
Részletfizetés részletei
THM:0%