ASUS TUF-GAMING-850G-EVO tápegység 850 W 80+ Gold ATX - Fekete
PC
Bruttó ár
Kívánságlistára
  • Gyártói cikkszám
    TUF-GAMING-850G-EVO
  • Termékazonosító
  • Házhoz szállítás
    Készleten
  • Szaküzletek készletinformációja
    Rendelésre
    Törökbálint, Központi raktár - Áruátvételi pont
    Készleten
    Budapest ETELE Plaza
    Rendelésre
    Budapest KÖKI
    Budapest Pólus Center
    Budapest Westend
    Debrecen Plaza
    Győr Pláza
    Miskolc Plaza
    Szeged Árkád
  • Garancia
ASUS TUF-GAMING-850G-EVO tápegység 850 W 80+ Gold ATX - Fekete - ismertető
ASUS TUF-GAMING-850G-EVO tápegység 850 W 80+ Gold ATX - Fekete specifikáció
Tápellátás
Teljes erő850 W
AC bemeneti feszültség100 - 240 V
Power Factor Teljesítménytényező-korrekció (PFC – Power Factor Correction) típusa (PFC) típusaAktív
Kombinált teljesítmény (+3.3V)110 W
Kombinált teljesítmény (+ 12V)850 W
Kombinált teljesítmény (+5V)110 W
Kombinált teljesítmény (-12V)3.6 W
Kombinált teljesítmény (+5Vsb)15 W
Max. kimeneti áram (+ 3.3V)20 A
Max. kimeneti áram (+ 12V)70.83 A
Max. kimeneti áram (+ 5V)20 A
Max. kimeneti áram (- 12V)0.3 A
Max. kimeneti áram (+ 5Vsb)3 A
Csatlakozók és csatlakozási felületek
Alaplap tápcsatlakozó20+4 pin ATX
Alaplap tápkábel hossza500 mm
SATA tápcsatlakozók száma4
SATA tápkábel hossza400, 120 mm
Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs)2
Perifériás (Molex) tápkábel hossza400, 120 mm
PCI Express hálózati csatlakozók (6+2 tűs)3
PCI Express csatlakozók (16-tűs)1
PCI Express tápkábel hossza500 mm
CPU hálózati csatlakozó (4 + 4 tűs)Igen
Kábelezés típusaTeljesen moduláris
Teljesítmény
80 PLUS minősítés80 PLUS Gold
CélPC
Tápegység (PSU) formai tényezőATX
ATX verzió3.1
Meghibásodások közötti átlagos idő (MTBF)120000 ó
Csapágy-technológiaDBB
Csomagolás tartalma
Kábelek mellékelveCPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA
Kialakítás
Termék színeFekete
Hűtés típusaAktív
Ventilátorok száma1 ventilátorok száma
Ventilátor helyeFelső
Integrált kapcsolóIgen
Tömeg és méretek
Szélesség140 mm
Mélység150 mm
Magasság86 mm
Tömeg1350 g
Csomagolási adatok
Csomagolás szélessége282 mm
Csomagolás mélysége182 mm
Csomagolás magassága127 mm