ASUS PG27UCDM ROG SWIFT Monitor 27" OLED 3840x2160, HDMI/Displayport/USB, 240Hz, HDR400, G-Sync
PC
Bruttó ár
Bankmentes részletfizetés
3 HÓNAP | 0% THM
Kívánságlistára
add_shopping_cart Válassz kiegészítő szolgáltatást!
Pixel garancia
  • Gyártói cikkszám
    PG27UCDM
  • Termékazonosító
  • Házhoz szállítás
    Rendelésre
  • Szaküzletek készletinformációja
    Rendelésre
  • Bankmentes részletfizetés
    További információk
  • Garancia
ASUS PG27UCDM ROG SWIFT Monitor 27" OLED 3840x2160, HDMI/Displayport/USB, 240Hz, HDR400, G-Sync - ismertető
  • Kijelző
- Képátló: 26,5" (67,32 cm)
- Felbontás: 4K (3840 × 2160)
- Konstrukció: Sík
- Panel technológia: OLED (QD-OLED)
- Képfrissítési gyakoriság: 240 Hz
- Válaszidő: 0,03 ms
- Maximális fényerő: 450 cd/m²
- Natív kontraszt: 1000:1
- Képarány: 16:9
- Kijelző felülete: Tükröződésmentes
- Háttérvilágítás: LED
  • Képfrissítési technológia
- Támogatott technológiák: Adaptive-Sync, FreeSync Premium, G-Sync-kompatibilis
  • Szín és színlefedettség
- Színmélység: 10 bit
- Adobe RGB: 99%
- sRGB: 99%
  • Csatlakozók
- Grafikus interfészek: DisplayPort (1×, 2.1 szabvány); HDMI (2×, 2.1 szabvány); USB-C (1×)
- Audio interfész: Fejhallgató bemenet
  • Ergonómia és funkciók
- Állíthatóság: Állítható magasság, dönthető, pivot
- Felszerelés: Kensington Lock
- VESA kompatibilitás: 100×100 mm
- Maximális Power Delivery teljesítmény: 90 W
  • Méretek és tömeg
- Szélesség: 61,1 cm
- Magasság: 44,6 cm
- Mélység: 21,9 cm
- Tömeg: 7,62 kg
  • Csomagolás és tartozékok
- Mellékelt kábelek: DisplayPort, HDMI
  • Energiafogyasztás és energiahatékonyság
- Bekapcsolt üzemmód energiaigénye (SDR): 25 kWh / 1000 óra
- Energiahatékonysági osztály (SDR): F
- Bekapcsolt üzemmód energiaigénye (HDR): 36 kWh / 1000 óra
- Energiahatékonysági osztály (HDR): G
- Fogyasztás készenléti üzemmódban: 0,5 W
- Általános fogyasztás: 80 W
  • Egyéb információk
- Szín: Fekete
- Energiacímke: 2021-es szabvány
0%
2
0%
3
0%
4
0%
Miért válaszd a bankmentes részletfizetést?
Gyors igénylés
Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra
Az igénylés teljesen elektronikus, bárhonnan elvégezheted.
Részletfizetés részletei
THM:0%