Kívánságlista

LEGRAND patch kábel optika OM4 multimódusú LC/LC duplex 50/125um LSZH (LSOH) kék
PC

6 399 Ft
Bruttó ár
  • Házhoz szállítás
    Nincs raktáron
  • Készletinformációk
    Részletek
  • Megjelenés
    2019-04-23
  • Törzsvásárlói kártya
    +64 pont

LEGRAND patch kábel optika OM4 multimódusú LC/LC duplex 50/125um LSZH (LSOH) kék ismertető

További tartalom betöltése.