Webfejlesztő

Magyarország vezető videójáték webáruházának fejlesztő részlegére keresünk munkatársat akár azonnali munkakezdéssel.

★ Elvárások:

  • PHP7 OOP magas szintű ismerete
  • SQL beható ismerete
  • MVC architektúrák beható ismerete
  • Legalább 3-4 év szakmai tapasztalat
  • OOP szemlélet
  • Alkalmazkodóképesség gyorsan változó igényekhez

★ Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • JavaScript (jQuery) ismerete
  • PostgreSQL vagy MSSQL ismerete
  • Template kezelő rendszer (Smarty) ismerete
  • Valamilyen verziókezelő rendszer ismerete (SVN)
  • REST, SOAP API-k ismerete
  • Unix ismeretek
  • Webáruház fejlesztésében szerzett tapasztalat

★ Munkakör:

  • Meglévő, Magyarországon egyedülálló webáruház fejlesztése, karbantartása
  • Adatbázis tervezés, lekérdezés és manipuláció
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztő csapat tagjaival

★ Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Magas szintű szakmai elismerés
  • Korlátlan kávéfogyasztás
  • Kedvezmény a webáruházban forgalmazott termékekből
  • Rendszeres csapatépítők, céges nyaralás
  • Részvétel céges robotika szakkörben (Saját fejlesztésű robot készítése)
  • Versenyképes fizetés

★ Munkavégzés helye:

Budapest, Árpád híd

Konzolvilág központi iroda

Küldd el fényképes, önéletrajzod a techsupport@konzolvilag.hu e-mail címre.

További tartalom betöltése.