Webáruház adminisztrátor

Csatlakozz csapatunkhoz! Webáruház adminisztrátor pozícióra keresünk munkatársat, teljes munkaidőre.

★ Feladataid:

• Termékek feltöltése és hozzájuk kapcsolódó adminisztratív feladatok
• Termékinformáció felvitele, módosítása és karbantartása
• Árösszehasonlító oldalakon található információk frissítése, karbantartása

★ Amit várunk tőled:
• Webáruháznál szerzett tapasztalat
• Számítógépes ismeretek (Excel magabiztos használata)
• Alapfokú angol nyelvtudás
• Precíz/pontos munkavégzés
• Jó kommunikációs készség
• Stressz és monotonitás tűrő képesség
• Jó csapatjátékos

★ Előnyök:
• Videojátékok terén szerzett ismeret
• Termékfeltöltésben jártasság
• Árösszehasonlító oldalak ismerete, kezelésükben szerzett tapasztalat

★ Mit kínálunk neked?
• Fiatalos, jókedvű csapat
• Jó munkahelyi légkör
• Stabil céges háttér (több mint 15 éve a piacon, az ország legnagyobb videojáték üzlethálózata)
• Munkavállalói kedvezmény a cég által forgalmazott termékek árából

★ Munkavégzés helye:
• 1134 Budapest, Váci út 51/A

★ Hogy tudsz jelentkezni?
Küldd el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled a következő email címre:
allas@konzolvilag.hu
Az e-mail tárgya: "TE NEVED_ONELETRAJZ_WEBCONTENT"

További tartalom betöltése.