Ügyfélszolgálati munkatárs

Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk az ország legnagyobb videójáték üzlethálózatánál!  Legyél Te az új csapattag és jelentkezz most!

★ Feladataid:

• Rendelések kezelése

• Telefonon és e-mailen érkező vásárlói megkeresések szakszerű, pontos kezelése – tájékoztatás az aktuális ajánlatokról, reklamációk és felmerülő problémák kezelése

★ Amit várunk tőled:

• Videojátékok terén szerzett ismeret
• Számítógépes ismeretek (Excel magabiztos használata)
• Alapfokú angol nyelvtudás
• Precíz/pontos munkavégzés
• Jó kommunikációs készség
• Stressz és monotonitás tűrő képesség
• Jó csapatjátékos

★ Előnyök:

• Webáruháznál szerzett tapasztalat
• Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
• PC hardverek ismerete

★ Mit kínálunk neked?

• Fiatalos, jókedvű csapat
• Jó munkahelyi légkör
• Stabil céges háttér (több mint 15 éve a piacon, az ország legnagyobb videojáték üzlethálózata)
• Munkavállalói kedvezmény a cég által forgalmazott termékek árából

★ Munkavégzés helye:

• 1134 Budapest, Váci út 51/A

★ Hogy tudsz jelentkezni?

Küldd el fényképes, önéletrajzod és motivációs leveled a kiss.timea@konzolvilag.hu e-mail címre.

További tartalom betöltése.