Szlovén nyelvű Ügyfélszolgálati és Webshop munkatárs

Szlovén nyelvű Ügyfélszolgálati és Webshop munkatárs pozícióra keresünk munkatársat, teljes munkaidőre.

★ Feladataid:
• Termékek feltöltése és hozzájuk kapcsolódó adminisztratív feladatok
• Termékleírások készítése és fordítása szlovén nyelven, SEO irányelveknek megfelelően optimalizálva
• Rendelések kezelése
• Telefonon és e-mailen érkező vásárlói megkeresések szakszerű, pontos kezelése szlovén nyelven – tájékoztatás az aktuális ajánlatokról, reklamációk és felmerülő problémák kezelése
• Akciók figyelése, beállítása

★ Amit várunk tőled:
• Videojátékok terén szerzett ismeret
• Számítógépes ismeretek (Excel magabiztos használata)
• Folyékony szlovén nyelvtudás, kíváló helyesírás
• Alapfokú angol nyelvtudás
• Precíz/pontos munkavégzés
• Kíváló kommunikációs készség
• Stressz és monotonitás tűrő képesség
• Jó csapatjátékos

★ Előnyök:
• Webáruháznál szerzett tapasztalat
• Termékfeltöltésben jártasság
• Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
• Photoshop alapszintű ismerete
• PC hardverek ismerete

★ Mit kínálunk neked?
• Fiatalos, jókedvű csapat
• Jó munkahelyi légkör
• Stabil céges háttér (több mint 15 éve a piacon, az ország legnagyobb videojáték üzlethálózata)
• Munkavállalói kedvezmény a cég által forgalmazott termékek árából

★ Munkavégzés helye:
• 1134 Budapest, Váci út 51/A

★ Hogy tudsz jelentkezni?
Küldd el fényképes, magyar és szlovén nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled az allas@konzolvilag.hu címre

Az e-mail tárgya: "TE NEVED_ONELETRAJZ_SZLOVEN_UGYFELSZOLGALATOS"

További tartalom betöltése.