Személyi asszisztens-sofőr munkatárs - Budapest

Új személyi asszisztens-sofőr kollégákat keresünk Budapesti munkavégzésre

Feladataid:

  • Az ügyvezető napi munkájának hatékony és teljeskörű támogatása, személyi asszisztencia biztosítása.
  • A napi adminisztratív feladatok ellátása.
  • Megbeszélések, találkozók, programok előkészítése és megszervezése.
  • Utazások, személyes programok szervezése.
  • Az ügyvezető mindennapi teendőinek segítése.
  • Magánjellegű feladatok ellátása (Gyógyszertár, ebéd beszerzése, bevásárlás).
  • Helyi szállítási és kisebb beszerzési feladatok elvégzése, irodán kívüli ügyintézések.

Amit várunk tőled:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Vezetői asszisztencia terén szerzett tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • MS Office magabiztos használata,
  • Kiváló szervező-, problémamegoldó-, és kommunikációs készség,
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés,
  • Dinamizmus, kreativitás, vitalitás elengedhetetlen,
  • Rutinnal rendelkező B kategóriás jogosítvány,
  • Telefonos elérhetőség akár egész nap, illetve hétvégén is.

Mit kínálunk neked?

  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil céges háttér,
  • Jó munkahelyi légkör,
  • Céges autóhasználat,

 ★ Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaidő:

  • Hétköznap 9:00 – 17:00, alkalmanként hétvégén is

Hogy tudsz jelentkezni?

  • Küldd el a fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod és egy pár perces mobillal készített bemutatkozó videót magadról (akár ennek megtekinthető linkjét) a következő emailcímre:
    richard.varga@konzolvilag.hu
    Az e-mail tárgya: "TE NEVED_ONELETRAJZ_SZEMELYI_ASSZISZTENS"

További tartalom betöltése.