Social Media Manager

Social Media Manager munkatársat keresünk az ország legnagyobb videojáték üzlethálózatánál! Legyél Te az új csapattag és jelentkezz most!

★ Feladataid

  • Negyedéves social media tartalomterv kialakítása és megvalósítása
  • Kampányok és nyereményjátékok megtervezése és koordinálása
  • Tartalmak tervezése, megírása, kreatív briefek készítése a grafikus számára
  • Heti, havi és éves riportok készítése
  • Felületek állandó fejlesztése, igény esetén a social media portfólió bővítése

★ Elvárásaink…

  • Minimum 2 éves tapasztalat Facebook, Instagram kezelésében
  • Magabiztos és aktív angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Social media trendek aktuális ismerete
  • Kitűnő íráskészség
  • Kreativitás
  • Proaktivitás, precizitás, pontosság
  • Szükséges nyelvtudás:
    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

★ Előnyt jelent…

  • Ha ismersz további social media platformokat (Pinterest, Snapchat stb.) és Youtube kezelése sem teljesen idegen
  • Van tapasztalatod a fiatalabb célcsoportok (16-25 éves) megszólításában
  • Rendelkezel képszerkesztői ismerettel, grafikai tapasztalat
  • Van némi B2B social media tapasztalatod

★ Mit nyújtunk?

  • Változatos munkakör, hiszen mi is éppen egy megújulás elején tartunk
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatal és jófej csapat, ahol mindenkit partnerként kezelünk,
  • Ötleteidet itt tényleg megvalósíthatod, hiszen nagy szükségünk van új, kreatív megoldásokra
  • Dolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

★ Munkavégzés helye:

  • 1134 Budapest, Váci út 51/A

Ha ezek alapján szívesen csatlakoznál hozzánk, küldd el a jelentkezésedet a karrier@konzolvilag.hu e-mail címre.

Amit feltétlenül csatolj a jelentkezésedhez:

  • Az önéletrajzod
  • Egy motivációs levelet (max. 1000 karakter szóközökkel)
  • Korábbi social posztokat, szövegeket, kampánypéldákat, amiket nagyon szerettél, vagy éppen sikeresek voltak (minél változatosabb portfóliót küldesz, annál jobban fogunk örülni)
  • 1-2 referenciát
  • és fizetési igényedet

A levél tárgyába ezt írd: Social media manager

További tartalom betöltése.