Social Media & Content Manager

Social Media & Content Manager munkatársat keresünk az ország legnagyobb videojáték üzlethálózatánál!  Legyél Te az új csapattag és jelentkezz most!

 Feladataid

  • A Konzolvilág és a Gamers csoporthoz tartozó social media oldalak teljes körű menedzselése 6 országra vonatkozóan
  • Havi social media tartalomterv kialakítása és megvalósítása
  • Tartalmak tervezése, kreatív briefek készítése a grafikusok számára
  • Posztok, storyk megírása, publikálása Facebook és Instagram oldalakon
  • Kreatív, sikeres marketing kampányok megtervezése és kivitelezése partnereink számára
  • Heti, havi és éves elemzések, statisztikák készítése
  • Felületek állandó fejlesztése, igény esetén a social media portfólió bővítése
  • Kapcsolattartás külsős partnerekkel
  • Google Ads és Facebook hirdetések kezelése a budget tervezéstől a megvalósításig - organikus és fizetett közösségi média kommunikáció összehangolása
  • Részvétel hírlevél kommunikáció tervezésében, hírlevelek készítése Mailchimpben

 Elvárásaink…

  • Minimum 2 éves tapasztalat Facebook, Instagram kezelésében
  • Minimum 1 éves tapasztalat Mailchimp kezelésben
  • Minimum 1 éves tapasztalat Google Ads és Facebook hirdetések kezelésében
  • Magabiztos és aktív angol nyelvtudás szóban és írásban is, legalább középfokú szinten
  • Social media trendek aktuális ismerete
  • Kitűnő íráskészség
  • Kreativitás
  • Proaktivitás, precizitás, pontosság

 Előnyt jelent…

  • Ha ismersz további social media platformokat  és Youtube kezelése sem teljesen idegen
  • Van tapasztalatod a fiatalabb célcsoportok (16-25 éves) megszólításában
  • Rendelkezel képszerkesztői ismerettel, van grafikai tapasztalatod

 Mit nyújtunk?

  • Változatos munkakör, hiszen mi is éppen egy megújulás elején tartunk
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatal és jófej csapat, ahol mindenkit partnerként kezelünk,
  • Ötleteidet itt tényleg megvalósíthatod, hiszen nagy szükségünk van új, kreatív megoldásokra
  • Dolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

 ★ Munkavégzés helye:

  • 1134 Budapest, Váci út 51/A

Ha ezek alapján szívesen csatlakoznál hozzánk, küldd el a jelentkezésedet a kiss.timea@konzolvilag.hu e-mail címre.

Amit feltétlenül csatolj a jelentkezésedhez:

  • Az önéletrajzod
  • Egy motivációs levelet (max. 1000 karakter szóközökkel)
  • Korábbi social media posztokat, hírleveleket szövegeket, kampánypéldákat, amiket nagyon szerettél, vagy éppen sikeresek voltak (minél változatosabb portfóliót küldesz, annál jobban fogunk örülni)
  • 1-2 referenciát
  • és fizetési igényedet

További tartalom betöltése.