Senior szoftverfejlesztő

Magyarország vezető videójáték webáruházának fejlesztő részlegére keresünk senior webfejlesztőt.

★ Elvárások:

• PHP7 OOP magas szintű ismerete
• PostgreSQL és MSSQL magas szintű ismerete
• MVC architektúrák beható ismerete
• Szakirányú végzettség (minimum BSc, MSc előny)
• 6-8 év fejlesztői tapasztalat
• Rendszerszintű gondolkodás, absztrakciós készség
• Szoftvertechnológiai ismeretek (tervminták, tervezési- és dokumentációs eszközök)
• Verziókezelőkezelők (SVN) ismerete
• Jó kommunikáció, csapatmunka
• Alkalmazkodóképesség gyorsan változó igényekhez

★ Előny:

• Unix ismeretek
• Nagy, folyamatos rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében való tapasztalat
• JavaScript (jQuery) ismerete
• Template kezelő rendszer (Smarty) ismerete
• Verziókezelő (SVN) ismerete
• Mobil alkalmazás fejlesztési ismeretek (iOS, Android, Windows Phone)
• Go programozási nyelv ismerete
• C/AL programozási nyelv ismerete
• REST, SOAP API-k ismerete

★ Munkakör:

• meglévő, összetett e-commerce web alkalmazás backend fejlesztése
• adatbázis tervezés, lekérdezés és manipuláció
• szinkronizáció programozása offline szoftverrel, külső API-kkal

★ Amit kínálunk:

• Stabil háttér
• Fejlődési lehetőség
• Nyugat-Európai szintű fizetés
• Fiatalos csapat
• Hosszú távú munkalehetőség
• Dinamikusan fejlődő cég
• Kedvezmény a webáruházban forgalmazott termékekből
• Rendszeres csapatépítők, céges nyaralás
• Részvétel céges robotika szakkörben (Saját fejlesztésű robot készítése)

★ Munkavégzés helye:

Budapest, Árpád híd

Küldd el fényképes, önéletrajzod a techsupport@konzolvilag.hu e-mail címre.

További tartalom betöltése.