Raktáros

Raktáros munkatársakat keresünk Magyarország egyik legnépszerűbb videojáték webáruházába! Légy Te az új csapattag a Konzolvilágban és jelentkezz most.

★ Milyen feladataid lesznek?

  • Beérkező termékek átvétele, bevételezése, elhelyezése a raktárban, raktárközi átadása
    • Raktári rend és tisztaság fenntartása
    • Leltározásban való részvétel
    • Áru összekészítése megrendelőknek való kiszállítást megelőzően
    • Árumozgatás, rakodás
    • Rendszeres készletellenőrzés a vezetőktől kapott jegyzékek alapján

★ Mit várunk el tőled?

• Középfokú végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• Raktározásban szerzett tapasztalat (minimum 6 hónap)
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Önállóan és csapatban való munkavégzés képessége
• Precíz/pontos munkavégzés
• Magas stressz és monotonitás tűrő képesség

★ Mit kínálunk neked?

• Fiatalos, kreatív csapat
• Kellemes munkahelyi légkör
• Stabil céges háttér
• Előrelépési, fejlődési lehetőség
• Munkavállalói kedvezmények
• Jó megközelíthetőség
• Kiszámítható, egyműszakos munkarend

★ Egyéb információ az állásról:

• Határozatlan munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
• Teljes munkaidő, hétfőtől péntekig  órában
• Azonnali kezdés

• Munkavégzés helye: Budapest, 1134 Váci út 51/a.

★ Jelentkezés: E-mailen, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel.
Tárgy: Raktáros

Címzett: kiss.timea@konzolvilag.hu

További tartalom betöltése.