Gamer PC Értékesítő – Budapest

Új Gamer PC értékesítő kollégákat keresünk a budapesti üzletünkbe. Legyél Te is a csapatunk tagja!

★ Elvárások:

  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Magas szintű számítástechnikai és műszaki termék ismeret.
  • Számítástechnikai újdonságok ismerete

★ Feladataid:

  • Értékesítési célok elérése
  • Vásárlók udvarias és szakszerű kiszolgálása
  • Tartozékok, kiegészítők és egyéb szolgáltatások értékesítése
  • Pénztárkezelési teendők önálló, felelősségteljes elvégzése
  • Üzlet és raktári rend fenntartása
  • Számítástechnikai hibák, elhárítása, szervizelése
  • Vevőreklamációk kezelése
  • A cég által meghatározott kereskedelmi koncepció betartása

★ Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Versenyképes jövedelem

★ Munkavégzés helye:

  • 1134 Budapest, Váci út 51/A

★ Hogy tudsz jelentkezni?
Küldd el a fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled a következő emailcímre:
richard.varga@konzolvilag.hu
Az e-mail tárgya: "TE NEVED_ONELETRAJZ_BUDAPEST"

További tartalom betöltése.