Értékesítő – Budapest Váci út

Új értékesítő kollégákat keresünk Budapest Váci úti üzletünkbe

★ Feladataid:
• Videojátékok, szoftverek és hardverek személyes értékesítése
• Vásárlóink teljes körű szakmai kiszolgálása
• Beérkező hívásaink fogadása
• Vásárlóink rendelésének felvétele és kezelése

★ Elvárások:
• játssz, Játssz, JÁTSSZ!!!!!
• Videojátékok terén szerzett ismeret (FONTOS! Ha teljesen idegen számodra a videojáték akkor ne is jelentkezz álláshirdetésünkre.)

★ Amit kínálunk:
• Fiatalos csapat
• Jó munkahelyi légkör
• Stabil céges háttér (több mint 20 éve a piacon, az ország legnagyobb videojáték üzlethálózata)
• Munkavállalói kedvezmény a cég által forgalmazott termékek árából
• Versenyképes fizetés

★ Munkavégzés helye:
• Budapest
1134 Budapest, Váci út 51/A (XIII. ker., Árpád híd)

★ Hogy tudsz jelentkezni?
Küldd el a fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod és egy pár perces mobillal készített bemutatkozó videót magadról (akár ennek megtekinthető linkjét) a következő emailcímre: zsolt.tisza@konzolvilag.hu
Az e-mail tárgya: "TE NEVED_ONELETRAJZ_BUDAPEST_VACI"

További tartalom betöltése.